yasmin has logged 30 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

2015
×
Edit this entry  
20
Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
20
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
Edit this entry  
20
Secrets of the Saqqara Tomb

Secrets of the Saqqara Tomb

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Tunnel

The Tunnel

2019
×
Edit this entry  
04
My Neighbors the Yamadas

My Neighbors the Yamadas

1999
×
Edit this entry  
25
Joga o Lixo Fora

Joga o Lixo Fora

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
25
HORROR-19

HORROR-19

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Canibalya

Canibalya

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
22
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
½
Edit this entry  
13
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
Edit this entry  
08
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
04
May

May

2002
×
Edit this entry  
02
Don't Hang Up

Don't Hang Up

2016
×
Edit this entry  
01
Saw VI

Saw VI

2009
×
Edit this entry  
01
Saw V

Saw V

2008
×
Edit this entry  
30
Saw IV

Saw IV

2007
×
Edit this entry  
29
Saw III

Saw III

2006
×
Edit this entry  
28
Godzilla

Godzilla

2014
×
Edit this entry  
24
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
Edit this entry  
23
Life

Life

2017
×
Edit this entry  
21
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
Edit this entry  
21
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear, Inc.

Fear, Inc.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Nekromantik

Nekromantik

1987
×
Edit this entry  
06
Cronos

Cronos

1993
×
Edit this entry  
01
Soul

Soul

2020
×
★★★★★
Edit this entry