Sort by
  • M3GAN

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Wendell & Wild

  • Glass Onion

  • Barbarian

  • Skinamarink

  • Morbius

    ½

  • X

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Piggy

  • Speak No Evil

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ½

  • Belle

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • Those Who Wish Me Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • The Unholy

    ½

  • Willy's Wonderland

  • Canibalya

    ★★★★★

  • Joga o Lixo Fora

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

  • The Call

    ★★★★★

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★★

  • Nocturne

  • Soul

    ★★★★★

  • The Last Case

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ½

  • Unknown Origins

  • Host

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★★

  • 56

    ★★★★★

  • A Escada

  • 3 A.M.

    ★★★★★

  • Teléfono

    ★★★★★

  • O Brinde

  • Depois da Meia Noite

    ★★★★★

  • The Half of It

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Fantasy Island

  • Gretel & Hansel

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bad Hair

  • Underwater

  • Recountal

  • The Tunnel

  • 1917

  • Jumanji: The Next Level

  • Klaus

  • Doctor Sleep

  • Eli

  • The Forest of Love

    ★★★★★

  • The Addams Family

  • Zombieland: Double Tap

  • Baleia

  • In the Tall Grass

  • Saint Maud

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • The Platform

  • Joker

  • Fantastic Fungi

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Haunt