• The Woman in the Window

  • Stowaway

  • Get the Goat

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Red Dot

    ★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • The Dig

    ★★

  • The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Rose Island

  • Christmas Crossfire

  • Puparia

  • A Family

    ★★½

  • Exile

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★½

  • Run

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

  • Penguin Bloom

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★½

  • The War with Grandpa

    ★★

  • Black Beach

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★½

  • Ava

    ★★

  • The F**k-It List

  • Force of Nature

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Think Like a Dog

  • Extraction

    ★★

  • Sputnik

    ★★★

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★

  • Mulan

  • The Decline

    ★★★

  • Time to Hunt

    ★★★½

  • The Night Clerk

    ★½

  • Rise of Empires: Ottoman

  • The Mole Agent

    ★★★★

  • Invasion

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★½

  • Twin Murders: The Silence of the White City

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★½

  • Fractured

    ★★

  • The Girl from the Other Side

  • Furie

    ★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Sextuplets

  • The Red Sea Diving Resort

  • Secret Obsession

    ★½

  • Point Blank

    ★★

  • The Lion King

  • Beats

    ★★★½

  • Toy Story 4

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Memories of a Green Universe

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★½

  • Aladdin

  • Avarya

    ★★★

  • The Silence

    ★★

  • Let's Dance

    ★★½

  • I See You

  • Blood Will Tell

    ★★

  • Furie

    ★★½

  • The Wandering Earth

    ★★½

  • I Am Mother

    ★★★