Sort by

yannickbelzil has logged 13 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bound

Bound

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Deadwater Fell

Deadwater Fell

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Girl in Black Stockings

The Girl in Black Stockings

1957
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Babysitter

Babysitter

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Fury

The Fury

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Kiss of the Dragon

Kiss of the Dragon

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Grifters

The Grifters

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry