Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Old Dads

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • Ghost Adventures: Devil Island

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • A Million Miles Away

    ★★★

  • The Unbinding

    ★★★★½

  • Reptile

    ★★★★

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • Slotherhouse

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★★

  • Happiness for Beginners

  • Cobweb

    ★★★½

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Gray Matter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Unknown: Killer Robots

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

  • Unknown: The Lost Pyramid

    ★★★

  • Paradise

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • The Lost Century: And How to Reclaim It

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Ghost Adventures: Lake of Death

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Queen Cleopatra

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Jules

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • From Black

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • A Little White Lie

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Craving

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★