Sort by

☹︎ has logged 18 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Carol

Carol

2015
×
★★★½
Edit this entry  
28
mother!

mother!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Creep 2

Creep 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Creep

Creep

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Bright

Bright

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
DRYVRS: Just Me In My House By Myself

DRYVRS: Just Me In My House By Myself

×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
mother!

mother!

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Circle

The Circle

2017
×
Read the review Edit this entry  
18
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Heaven Knows What

Heaven Knows What

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Billy Star

Billy Star

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Diary of a Teenage Girl

The Diary of a Teenage Girl

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Ask Me Anything

Ask Me Anything

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jacob's Ladder

Jacob's Ladder

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry