Sort by

Bunny🐰🪓 has logged 34 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Celluloid Nightmares

Celluloid Nightmares

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The House That Dripped Blood

The House That Dripped Blood

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Babysitter

Babysitter

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Samaritan

Samaritan

2022
×
★
Read the review Edit this entry  
26
The Clinic

The Clinic

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Samurai

The Samurai

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hostel: Part III

Hostel: Part III

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Hostel: Part II

Hostel: Part II

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hostel

Hostel

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★
Read the review Edit this entry  
21
Orphan

Orphan

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pretty Persuasion

Pretty Persuasion

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Election

Election

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Shrew's Nest

Shrew's Nest

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Friendly Beast

Friendly Beast

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Ordeal

The Ordeal

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Unholy

The Unholy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Whispering

The Whispering

2018
×
★
Read the review Edit this entry  
06
Killer Toon

Killer Toon

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sick Nurses

Sick Nurses

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fatal Frame

Fatal Frame

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Night of the Demon

Night of the Demon

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Legend of Boggy Creek

The Legend of Boggy Creek

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Exists

Exists

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Willow Creek

Willow Creek

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Heart of Midnight

Heart of Midnight

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry