Sort by
  • The Creator

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Mystery

    ★★½

  • Merry Kiss Cam

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★

  • American Badass: A Michael Madsen Retrospective

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Hideous

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★