Sort by

sarah has logged 10 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Edit this entry  
28
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Edit this entry  
27
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Judy

Judy

2019
×
★★½
Edit this entry  
09
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Road Home

The Road Home

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★½
Edit this entry  
04
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★★
Edit this entry