• Friends: The Reunion

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • London Hughes: To Catch A D*ck

  • One Night Only: The Best of Broadway

    ★★½

  • Chelsea Handler: Evolution

  • The New Mutants

    ★★★

  • Beth Stelling: Girl Daddy

    ★★★★½

  • Sam Jay: 3 in the Morning

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Social Dilemma

    ★★★★½

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

  • Leslie Jones: Time Machine

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Cats

    ★★½

  • Michelle Wolf: Joke Show

  • Tiffany Haddish: Black Mitzvah

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • Deon Cole: Cole Hearted

  • Nikki Glaser: Bangin'

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Tiffany Haddish Presents: They Ready

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

  • Katherine Ryan: Glitter Room

  • Wanda Sykes: Not Normal

  • Still Laugh-In: The Stars Celebrate

  • Someone Great

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Amy Schumer: Growing

  • Us

    ★★★

  • Madonna and the Breakfast Club

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Knock Down the House

    ★★★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

  • Russell Brand: Re:Birth

  • The King and I

  • Aquaman

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

  • Halloween

    ★★

  • Free Solo

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Cola de mono

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Incredibles 2

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Howard

    ★★★★½

  • Bao

  • I Feel Pretty

    ★★★

  • Love, Gilda

    ★★★★

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

  • Blockers

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

  • Dave Chappelle: Equanimity

  • Judd Apatow: The Return

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • All Male, All Nude

  • Michelle Wolf: Nice Lady

  • Jack Whitehall: At Large

  • Coco

    ★★★½

  • Def Comedy Jam 25

  • Jim & Andy: The Great Beyond

  • Lynne Koplitz: Hormonal Beast