Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Machine

    ★★½

  • Bama Rush

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Love Again

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Renfield

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Fear

    ½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Moving On

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★½