Sort by
  • Love Is in the Air

    ★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • Happiness for Beginners

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Take Care of Maya

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The New Boy

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • A Tourist's Guide to Love

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Tin & Tina

    ★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Ball People

    ★★★½

  • Faraway

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Fireworks

    ★★★

  • 65

    ★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Para Betina Pengikut Iblis

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Dear David

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • True Spirit

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Dog Gone

    ★★½

  • Circle Line

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • I Believe in Santa

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★