Sort by
  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Creator

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★

  • Blood for Blood

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Four Daughters

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Zorchavis

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Hidari

    ★★★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Woodpeckers: The Hole Story

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • Kompromat

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Portrait of God

  • Day Shift

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Showing Up

  • Close

    ★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Godland

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Studio 666