Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Five Nights at Freddy's

  • The Killer

  • Choose Love

  • Untold: Johnny Football

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • 1883

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½