Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Lion

Lion

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Bodied

Bodied

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
In the Name of the Father

In the Name of the Father

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Master and Commander: The Far Side of the World

Master and Commander: The Far Side of the World

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Skin I Live In

The Skin I Live In

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry