Sort by
  • All Hail

    ★★½

  • The Talented Mr. Ripley

    ★★★

  • The Contract

    ★★

  • We Are Marshall

    ★★★

  • 40 Years Young

    ★½

  • Wedding Crashers

    ★★★

  • Dog

    ★★½

  • Mud

    ★★★★

  • Archive

    ★★★½

  • U-571

    ★★★

  • Lean On Me

    ★★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★½

  • Bernie

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Legends of the Fall

    ★★★

  • The Constant Gardener

    ★★★

  • The Lincoln Lawyer

    ★★★★

  • Changing Lanes

    ★★½