Sort by
  • Napoleon

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Defend Your Name

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • Dora and the Fantastical Creatures

  • The Creator

    ★★

  • Mark Antony

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★½

  • Jawan

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • The Killer

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

  • 65

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Selfiee

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★