Sort by

cinéBum has logged 11 entries for films during February 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★
Edit this entry  
28
[REC]³ Genesis

[REC]³ Genesis

2012
×
★★½
Edit this entry  
27
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Edit this entry  
19
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

1951
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★½
Edit this entry  
16
Peter Pan

Peter Pan

1953
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★
Edit this entry  
02
Blast from the Past

Blast from the Past

1999
×
★★★
Edit this entry  
01
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★
Edit this entry