Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Old Dads

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Black Mirror: Loch Henry

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Talk to Me

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Woman King

    ★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Bones and All

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • I Came By

    ★★

  • Fisherman's Friends: One and All

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Orphan: First Kill

  • Nope

    ★★★