Sort by
  • Dark Harvest

    ★½

  • Totally Killer

    ★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • No One Will Save You

  • The Creator

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Mr. Car and the Knights Templar

    ½

  • God Is a Bullet

  • One Ranger

    ★★★½

  • The Tank

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Knights of the Zodiac

    ½

  • Phenomena

    ★★★

  • Organ Trail

    ★★★½

  • One Day as a Lion

    ★½

  • Surrounded

    ★★½

  • The Unheard

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Last Sentinel

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★

  • Inside

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Troll

    ★★½

  • Talk to Me

    ★½

  • The Murmuring

    ★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Viking Wolf

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★½

  • Significant Other

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Offering

    ★★½

  • The Infernal Machine

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Sick

    ★★★½

  • Butcher's Crossing

    ★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • Blood

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Burial

    ★★½

  • Night of the Bastard

  • Hounded

    ★★

  • The Lair

  • The Lake

    ½

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★

  • They/Them

    ★★

  • Blackwood

    ★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Dark Nature

    ★½

  • Nope

    ★★½

  • Vesper

    ★★★½

  • Terror on the Prairie

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★