Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • The Lost Weekend: A Love Story

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • God's Creatures

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Studio 666

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Heatwave

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★½

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Together

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

  • What Drives Us

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Passing

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★½

  • Wild Mountain Thyme

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Times Like Those: Foo Fighters 25th Anniversary

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Stardust

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Supernova

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Monday

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★½