Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Teen Wolf

    ★★★

  • The Fly

    ★★★★½

  • Village of the Damned

    ★★★

  • House of Wax

    ★★★★

  • The Day the Earth Stood Still

    ★★

  • Frankenstein

    ★★★½

  • Species II

    ★★½

  • Berserk

    ★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★★★

  • Requited

    ★★★

  • Alirón

    ★★★½

  • No Clothes

    ★★★

  • Want It

    ★★½

  • Spooners

    ★★★½

  • I Think I'm Gay?

    ★★★

  • Weird Is Who's Not Weird

    ★★★