• Dear Evan Hansen

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • A Man Who Defies the World of BL

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Mix Up in the Mediterranean

    ★★★

  • Playing Cupid

    ★★★

  • Beverly Hills Wedding

    ★★½

  • Snowkissed

    ★½

  • A Winter Getaway

  • Two for the Win

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • A New Year's Resolution

    ★★

  • Taking a Shot at Love

    ★★★★

  • Cross Country Christmas

    ★★★½

  • Christmas on the Menu

    ★★½

  • Lonestar Christmas

    ★★★

  • A Sugar & Spice Holiday

    ★★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★★★

  • Love, Lights, Hanukkah!

    ★★★★

  • The Santa Squad

    ★★★½

  • Christmas She Wrote

    ★★½

  • Christmas Ever After

    ★★★½

  • The Christmas Listing

    ★★★

  • Once Upon a Main Street

    ★★½

  • If I Only Had Christmas

    ★★★½

  • Merry Liddle Christmas Wedding

    ★★½

  • Christmas Waltz

    ★★★½

  • Five Star Christmas

    ★★½

  • Dear Christmas

    ★★½

  • Christmas by Starlight

    ★★

  • Heart of the Holidays

    ★½

  • Homemade Christmas

    ★★★

  • The Christmas House

    ★★★★½

  • Feliz NaviDAD

    ★★★

  • A Taste of Christmas

    ★★★½

  • A Timeless Christmas

    ★★★★

  • The Christmas Edition

    ★★½

  • Too Close for Christmas

    ★★★

  • A Welcome Home Christmas

    ★★★

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★½

  • Cherry Magic

    ★★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★★

  • Dating Amber

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★★

  • Detroit Evolution

    ★★★★½

  • You're Bacon Me Crazy

    ½

  • Just My Type

    ★★★½

  • Love in Store

    ★★½

  • Shubh Mangal Zyada Saavdhan

    ★★★★★

  • The Secret Ingredient

    ★★★★½

  • The Thing About Harry

    ★★★★½

  • Matching Hearts

    ★★½

  • A Valentine's Match

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Welcome to Chechnya

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Love on Iceland

    ★★

  • Timeless Love

    ★★½

  • A Date by Christmas Eve

  • Double Holiday

  • Christmas Hotel

    ★★

  • Christmas On My Mind

  • Christmas in Montana

  • Holiday Date

    ★★★

  • Mistletoe & Menorahs

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★½

  • Christmas Town

  • Christmas in Rome

  • Sense, Sensibility & Snowmen

  • Christmas at the Plaza

    ★★★