Sort by
  • Madame Web

    ★★

  • Upgraded

    ★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • Suncoast

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

  • The Exorcist: Believer

  • Foe

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • The End We Start From

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Memory

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Bikeriders

    ★★★

  • Choose Love

    ½

  • Strays

    ½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Swarm

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Rotting in the Sun

    ★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★