Sort by
  • Till

  • Smile

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Athena

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

  • God's Creatures

    ★★★½

  • The Staircase

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Offer

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

  • The Girl from Plainville

  • The Bubble

  • WeCrashed

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • No Exit

  • Three Months

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Inventing Anna

  • Against the Ice

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • Navalny

    ★★★★

  • Piggy

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

  • Brian and Charles

    ★★★

  • My Old School

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • God's Country

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Sharp Stick

    ★★½

  • 2nd Chance

    ★★★★

  • Master

  • Watcher

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★½

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • Breaking

    ★★★½

  • Call Jane

    ★★★

  • Living

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • A Love Song

    ★★★½