Hannah has logged 28 entries for films during December 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Black Mirror: USS Callister

Black Mirror: USS Callister

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bright

Bright

2017
×
Read the review Edit this entry  
24
Milk

Milk

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Oh, Hello on Broadway

Oh, Hello on Broadway

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lazy Eye

Lazy Eye

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
4th Man Out

4th Man Out

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Primal Fear

Primal Fear

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Basketball Diaries

The Basketball Diaries

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
East Side Sushi

East Side Sushi

2014
×
Read the review Edit this entry  
05
Those People

Those People

2015
×
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
7 Days in Hell

7 Days in Hell

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry