Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Reptile

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • The After

    ★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • In the Valley of the Moon

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Guilty

    ★★★★