Sort by
  • Zug Island

    ★★★★½

  • Gamma Rays

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

  • Piece by Piece

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Red Rooms

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • The Nature of Love

    ★★★★½

  • Days

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Bungalow

    ★★★

  • Death to the Bikini!

  • À des amis

    ★★★★★

  • Soup Is Good Food

    ★★★★

  • À La Fontaine

  • Au bout du monde

  • Air

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Nicole

    ★★★★½

  • Les marcheuses

  • Afire

    ★★

  • The Dishwasher

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Passages

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Lou, notre maison s'envole

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Night Logan Woke Up

    ★★★★½

  • NDDJ (Notre-Dame-du-Jambon)

    ★★★★

  • Summer Nights

  • Just Breathe

    ★★★★

  • Oasis

  • Invincible

  • Sanctuary

    ★★★★

  • Viking

  • Municipal Relaxation Module

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Arlette

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Les oiseaux du paradis

  • The Gray Man

  • Family Game

  • The Fading

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

  • Falcon Lake

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Very Nice Day

    ★★★½