Sort by

angela has logged 24 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Never Let Me Go

Never Let Me Go

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Sweet Home Alabama

Sweet Home Alabama

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Drive Me Crazy

Drive Me Crazy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Drive Me Crazy

Drive Me Crazy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Father of the Bride

Father of the Bride

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pretty in Pink

Pretty in Pink

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
I Hate Valentine's Day

I Hate Valentine's Day

2009
×
Read the review Edit this entry  
19
Sky High

Sky High

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Shrek

Shrek

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
How to Be Single

How to Be Single

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Valentine's Day

Valentine's Day

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
No Reservations

No Reservations

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Chalet Girl

Chalet Girl

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
My Blind Brother

My Blind Brother

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
While You Were Sleeping

While You Were Sleeping

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry