Sort by
  • Creed III

  • Cocaine Bear

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Birds of Paradise

    ★½

  • Intrusion

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Yellow Belt Fury

  • Squid Game

  • Scenes from a Marriage

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Cinderella

    ½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • He's All That

  • Clickbait

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Beckett

    ★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Loki

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

  • Wrath of Man

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • i am doll parts

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★

  • Girl in the Basement