Sort by
  • Fellow Travelers

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Gran Turismo

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★½

  • Obsession

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • All Your Faces

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★½