Sort by
  • Will and Ben versus Time

  • Indiana Jones Collection

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Twice Colonized

    ★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Involuntary Wingman

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Nightalk

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★

  • The Lost King

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Red Suitcase

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Artifice Girl

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • A Woman Escapes

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Le Pupille

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Forever Young

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½