Sort by

Kenji has logged 18 entries for films during October 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Wendell & Wild

Wendell & Wild

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Speak No Evil

Speak No Evil

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
tetra

tetra

×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eden Lake

Eden Lake

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Luck

Luck

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Invitation

The Invitation

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
V/H/S/99

V/H/S/99

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Luckiest Girl Alive

Luckiest Girl Alive

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hush

Hush

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Seoul Station

Seoul Station

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Profile

Profile

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Itsy Bitsy

Itsy Bitsy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Abandoned

Abandoned

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Slut

Slut

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry