Sort by
  • Wayang Puaka

    ½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Conference

    ★★★½

  • Dear David

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Pamali: Dusun Pocong

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Sister Death

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Kisah Tanah Jawa: Pocong Gundul

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Andragogy

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Mask Girl

    ★★★★½

  • Deliver Us

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Lies Hidden in My Garden

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Sleep

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Khanzab

  • A Thousand Days

    ★★★

  • Home for Rent

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Induk Gajah

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Maghrib Time

    ★★½

  • Marui Video

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mangkujiwo 2

    ★★½

  • In My Mother's Skin

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★

  • Bayi Ajaib

    ★½

  • Missing

    ★★★

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★½

  • The Glory

    ★★½

  • KKN di Desa Penari: Luwih Dowo, Luwih Medeni

    ★½

  • Gannibal

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Like & Share

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★

  • Somebody

    ★★★½

  • Ashiap Man

    ½

  • Sri Asih

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • The Devil's Hour

    ★★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

  • Qodrat

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½