Sort by
  • Prey

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Hamilton

  • Four Kids and It

  • Onward

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Minari

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Togo

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Missing Link

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Troop Zero

    ★★★

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★

  • Green Book

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Christopher Robin