Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Miller's Girl

    ★½

  • Mean Girls

    ★★★★½

  • Anyone But You

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Messiah

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Foe

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Bed Rest

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Billie Eilish: Live at the O2

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

  • On the Fringe

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Aftersun

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★