• AEW Double or Nothing 2021

  • WWE: WrestleMania 37 (Night 2)

  • WWE: WrestleMania 37 (Night 1)

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • NXT presents Stand and Deliver

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • AEW Revolution 2021

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Castle Freak

    ★½

  • AEW Winter is Coming

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★

  • AEW Full Gear: The Buy-In 2020

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • AEW All Out 2020

  • AEW All Out 2020: The Buy-In

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Host

    ★★★★½

  • AEW Fight for the Fallen 2020

  • Hamilton

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • AEW Double or Nothing 2020

  • AEW Double or Nothing 2020: The Buy-In

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★

  • Alone

    ★★★½

  • AEW Revolution : The Buy In

  • AEW Revolution 2020

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Relic

    ★★★★½

  • Scare Me

    ★★½

  • His House

    ★★★★½

  • AEW Bash at the Beach

  • Underwater

    ★★★½

  • Dracula

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Imagineering Story

    ★★★★½

  • AEW Full Gear: The Buy-In

  • Frozen II

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Eli

    ★★½

  • Impetigore

    ★★★★

  • Blood Vessel

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★