Sort by

Harrison has logged 16 entries for films during December 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Whisper of the Heart

Whisper of the Heart

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
31
A Knight's Tale

A Knight's Tale

2001
×
★★★½
Edit this entry  
28
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★½
Edit this entry  
27
Say Anything...

Say Anything...

1989
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
★★★½
Edit this entry  
23
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Satantango

Satantango

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Edit this entry  
16
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fuji

Fuji

1974
×
Read prior review Edit this entry  
14
The Strange Little Cat

The Strange Little Cat

2013
×
★★★
Edit this entry  
14
Closer

Closer

2004
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Sex, Lies, and Videotape

Sex, Lies, and Videotape

1989
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Elena

Elena

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Passenger

The Passenger

1975
×
★★★★½
Edit this entry  
08
In Another Country

In Another Country

2012
×
★★★½
Edit this entry