Sort by
  • Spirited

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Me Time

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Man in the Arena: Tom Brady

    ★★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½