Sort by
  • AEW Full Gear

    ★★★½

  • AEW Full Gear: Zero Hour

    ★★★

  • The Antares Paradox

    ½

  • Transfer

    ★★★

  • Hellraiser

  • 100 Best Kills: Texas Birth Control, Dick Destruction

    ★★★

  • Zombie Meteor: The Movie

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Mister Organ

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Gary Screams for You

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • AEW All Out

    ★★★★

  • AEW All Out: Zero Hour

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Nightsiren

    ★★★

  • The Year of the Shark

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Good Boy

    ★★★★★

  • ROH: Death Before Dishonor

    ★★★★★

  • ROH: Death Before Dishonor XIX Zero Hour

    ★★½

  • Return to Sender

    ★★★★

  • H4Z4RD

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • AEW x NJPW Forbidden Door

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★

  • The Visitor from the Future

    ★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Vikram

    ★★★½

  • AEW Double or Nothing 2022

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★½

  • Jacky Caillou

    ★★

  • Shin Ultraman

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Deep Fear

    ★★★

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • GCW Joey Janela's Spring Break 6, Part 2

    ★★★★

  • ROH: Supercard of Honor Pre Show

    ★★½

  • ROH: Supercard of Honor

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Umma

    ★★

  • X

    ★★★★★

  • Cruise

    ★★★

  • AEW Revolution

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • We Might As Well Be Dead

    ★★★

  • Kidz Klub!

    ★★★

  • Piggy

    ★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • The Event

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Leonor Will Never Die

  • Deerwoods Deathtrap

    ★★★★

  • AEW Battle of the Belts

    ★★★

  • A Life On The Farm

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • The Devil Down Under: Satanic Panic in Australia from Rosaleen Norton to Alison's Birthday

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Black Friday

    ½