Sort by
  • Clerks III

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • This is GWAR

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • North Hollywood

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★