Sort by
  • EXmas

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • The Boogeyman

  • The Little Mermaid

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

  • Your Place or Mine

    ★★★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★

  • Your Christmas or Mine?

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Noel Diary

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Christmas with You

  • Strange World

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Lot 36

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★

  • The Patient

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Luck

  • Nope

    ★★★★

  • Anything's Possible

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Love & Gelato

  • Joel Kim Booster: Psychosexual

    ★★★★

  • Alone Together

    ★★

  • Jane Fonda & Lily Tomlin: Ladies Night Live

    ★★★

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • A Perfect Pairing

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away