Sort by
  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • My First Summer

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Defending Jacob

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • The Goldfinch

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Ma

    ★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Plus One

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Maniac

    ★★★★★