Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Greta

Greta

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Run

Run

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ramona and Beezus

Ramona and Beezus

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry