Sort by
  • Encanto

    ★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Aaaaaaaah!

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Top Gun

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Troll 2

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Sadness

  • You’ve Never Been Completely Honest

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Brooklyn

    ★★★½