Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Saw X

    ★★★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Machine

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • The Trident

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Jackass Shark Week 2.0

    ★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Jurassic World Dominion