Sort by

Isa has logged 10 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tell Me Who I Am

Tell Me Who I Am

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The First Wives Club

The First Wives Club

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Laundromat

The Laundromat

2019
×
★½
Edit this entry  
24
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Elf

Elf

2003
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Family Stone

The Family Stone

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry