Sort by
  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Night

  • Injustice

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • DC Showcase: Blue Beetle

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • DC Showcase: The Losers

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • DC Showcase: Kamandi: The Last Boy on Earth!

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Philosophia

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Death of Priam

  • Best of Stand-up 2020

    ★½

  • Burrow

  • Long Toast

  • The Call

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Paranormal

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Lost in Transit

  • Dante: A Replication

  • The Book of Sun

    ★★★½

  • Attack on Titan: Chronicle

  • Unhinged

    ★★½