Sort by
  • Alkhallat+

    ★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Drifting Home

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Luck

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • A Short Story

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kingmaker

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Yuni

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Escape from Mogadishu

    ★★★★

  • In Front of Your Face

    ★★★

  • A Hero

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Book of Fish

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • Taipei Suicide Story

    ★★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Extra Footage

    ★★★★★

  • Fine China

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Pawn

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • I Am Afraid to Forget Your Face

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Human Voice

  • Night in Paradise

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • A Chocolate Tale

    ★★★★

  • The Book of Sun

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The 8th Day of the Week

  • The Letter Room

    ★★★★

  • Old Kids

  • Mulan

    ★★★

  • Time to Hunt

    ★★★½

  • The Present

  • The Cloud in Her Room

    ★★★

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★

  • The Man Standing Next

    ★★★★½

  • Masameer: The Movie

    ★★½

  • Happy Old Year

    ★★★★

  • Forbidden Dream

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Forget Me Not

    ★★★★

  • Black Money

    ★★★½

  • Habib

  • Better Days

    ★★★★½

  • Kim Ji-young, Born 1982

    ★★★★

  • Moonlit Winter

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Moving On

    ★★★½

  • The Garden of Evening Mists

    ★★★★½

  • Man of Men

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Tall Girl