Sort by
  • Mean Girls

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • May December

    ★★½

  • The Zone of Interest

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Afire

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★